Bebeğiniz İçin Herşey..! sloganıyla 2018 yılında adım attığımız sektörde bebeklerin, anne ve anne adaylarının ihtiyaç duyduğu ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.


Mütevazi adımlarla çıktığımız bu başarı yolculuğunda hizmet standartlarımız ve en değerli varlığımız müşterilerimizle kurduğumuz sıkı aile bağları sayesinde her geçen gün hızla gelişiyor ve büyüyoruz.

Alışveriş alışkanlıklarının değiştiği, gelişen ve büyüyen perakende sektöründe, müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak önemli bir dönüşüm çalışmasının altına imza attık. 0-36 ay bebeğiniz için aradığınız herşeyi bebemony.com da bulabilirsiniz. Ürünlerimizin %100 yerli üretim, cilde zarar vermeyen ve alerjiye sebep olmayan ürünler olmasına çok dikkat ediyoruz.

Ürünlerimiz %100 pamuklu bebek cildine uygun kumaşlardan yapılmaktadır.Tüm Ürünlerimiz Kansorejen Madde ve Boya İçermeyen Ürünler Arasından Özenle Seçilmiştir.  


Çıktığımız başarı yolculuğunda marka hedefimizi yükselterek tüm faaliyet ve operasyonlarımızı "bebemony" çatısı altında birleştirdik.

Markamızın tecrübe birikimlerini geleceğe daha sağlıklı bir şekilde taşımak için attığımız bu adımda bize rehberlik eden başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Özellikle de bu sürecin en büyük mimarları olan anne ve anne adaylarına da ayrıca teşekkür ediyoruz çünkü "Bebemony Annelerin Görüşüdür".


Bebemony.com 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?