DEĞİŞİM & İADE


Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler ‘’ Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri, Şahsa özel kullanılan iç çamaşırı ve özel gün kıyafetleri (Şehzade-Mevlüt-doğum günü-kına için seçilen ürünler vb.) , kullanılmış, aksesuar ve yardımcı ürünleri olmayan paketi ambalajı bozuki  etiketi  yırtık ürünler,  kampanya döneminde satın alınmış ve Outlet ürünler ‘’    hariç tüm ürünlerde değişim/iade yapılmaktadır.

Alıcının üründeki bir hata/arıza sebebi değişim dışında farklı sebeplerle değişim/iade talebinde bulunması durumunda  değişim/iade kargo ücreti ALICIYA aittir.

Etiketi koparılmış , faturası bulunmayan ve kullanılmış veya Orjinal Kutu-Ambalajı zarar görmüş ürünlerde kesinlikle işlem YAPILMAMAKTADIR.

 

DEĞİŞİM TALEBİ


0544 237 53 16  Nolu Whatsapp Hattımızdan veya destek@bebemony.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İADE TALEBİ


Satın aldığınız ürünleri, Teslim tarihinden en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde ,

- Satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş/kullanılmamış/hasar görmemiş,

- Etiketi koparılmamış,

- Ürün Faturası kaybolmamış,

- Ürün Orijinal Kutu/Ambalaj zarar görmemiş,

0544 237 53 16  Nolu Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime  geçebilir veya destek@bebemony.com eposta adresimize mail gönderebilirsiniz.

·        İade kargonuzu Aras   Kargo şirketi ile Kargo Bedeli size ait olacak şekilde aşağıda yazılı olan adresimize iletebilirsiniz. Kargo bedeli  ödenmeden karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderilip firmamıza fatura ettirilen kargolar kabul edilmeyip, ilgili kargo firmasından TESLİM ALINMAMAKTADIR.

.        (İade kargolarınızı ARAS KARGO ile Gönderin lütfen.)  İadenin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin alıcıya  yansıma süresi  3-7   iş günüdür. ( Alıcının ücretsiz kargo kampanyası ile sipariş vermiş olduğu Bir ürün için iade talebinde bulunması durumunda mevcut kargo bedeli iade bakiyesinden düşülerek iade ödemesi gerçekleşmektedir.

Siparişinizi kapıda ödeme olarak teslim aldıysanız, iade kargonuzu tarafımıza iletirken fatura arkasına lütfen  iade ödemesinin yapılmasını istediğiniz Banka Hesap IBAN Bilgilerini , Banka Adını ve İsim Soy isim Bilgisini bizimle paylaşın.


İADE KARGO ADRESİ


BEBEMONY / SÜMEYRA KOÇAK

152 Evler Mah. Eğitim Cd. No:6-2  Z1   Yıldırım/BURSA

İletişim : 0544 237 53 16   -   destek@bebemony.com  /   bebemonycom@gmail.com

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?